Keller Williams Intown Atlanta - Matthew Griffin
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 2 111 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  2575 Cork Street, Braselton, GA 30517
  Listing Courtesy Of: Chateau Elan Realty, Lori Cable, First MLS
  I ri - 7 108 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  2 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  780 Memorial Drive SE #735, Atlanta, GA 30316
  Listing Courtesy Of: The Apartment Brothers, LLC, Ross Rebhan, First MLS
  I ri - 3 989 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (29d)
  4 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  112 Prominence Alley SW #Lot #10, Marietta, GA 30008
  Listing Courtesy Of: BHGRE Metro Brokers, Derek Whitner, First MLS
  I ri - 5 476 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rritja e Çmimit (1d)
  2 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  776 Metropolitan Parkway SW #768CHES, Atlanta, GA 30310
  Listing Courtesy Of: The Apartment Brothers, LLC, Ross Rebhan, First MLS
  I ri - 1 040 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (14d)
  5 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  440 River Cove Road, Social Circle, GA 30025
  Listing Courtesy Of: RE/MAX Center, 770-873-7718, Stacy Sugarman, First MLS
  I ri - 1 057 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  131 Great Oaks Branch, Stockbridge, GA 30281
  Listing Courtesy Of: EXP Realty, LLC., Brian Arnold, First MLS
  I ri - 159 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  1560 New Street NE, Atlanta, GA 30307
  Listing Courtesy Of: William E Johnson, William Johnson, First MLS
  I ri - 1 080 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (8d)
  4 bd
  3.0 ba
  ac
  3046 Trafalgar Way, Atlanta, GA 30341
  Listing Courtesy Of: Keller Williams Realty Atl Partners, Athahar Hussain, First MLS
  I ri - 1 470 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (34d)
  4 bd
  3.0 ba
  678 Congressional Court, Mableton, GA 30126
  Listing Courtesy Of: D.R. Horton Realty of GA, Inc.-Atlanta Central Division, Valerie Wainwright, First MLS
  I ri - 843 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  2 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  201 Howard Street, Atlanta, GA 30317
  Listing Courtesy Of: Keller Williams Realty Atl Partners, Wendy Griffin, First MLS
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Matthew Griffin
  Numri i licencës: 393197
  At Home Real Estate Consulting

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  bsp882jci3ea9riutak0.unknown
  Keller Williams Intown Atlanta
  621 North Avenue NE Suite C-50 Atlanta, GA 30308
  Zyrë

  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.